Directiecomité

René Havaux
René Havaux Voorzitter

Rene.Havaux@delen.be

Paul De Winter
Paul De Winter Afgevaardigd bestuurder

Paul.DeWinter@delen.be

Alexandre Delen
Alexandre Delen Afgevaardigd bestuurder

Alexandre.Delen@delen.be

Eric Lechien
Eric Lechien Afgevaardigd bestuurder

Eric.Lechien@delen.be

Matthieu Cornette Afgevaardigd bestuurder

Matthieu.Cornette@delen.be

Katrin Eyckmans Afgevaardigd bestuurder

Katrin.Eyckmans@delen.be

Bart Menten Afgevaardigd bestuurder

Bart.Menten@delen.be

 
 
Nederlands
Nederlands Français English