Directiecomité

René Havaux

René Havaux

Voorzitter - CEO

Rene.Havaux@delen.be

  • Algemeen Commercieel Beleid
  • Human Resources
  • Aansturing zetels Brussel en Walloniê
  • Audit
  • Risk
Alexandre Delen

Alexandre Delen

Afgevaardigd bestuurder

Alexandre.Delen@delen.be

  • IT
  • Operations (waaronder Trading)
  • Algemene diensten
Eric Lechien

Eric Lechien

Afgevaardigd bestuurder - CFO

Eric.Lechien@delen.be

  • Finance
  • Acquisities en opvolging participaties
  • ALM & Thesaurie
  • DPO
  • Agenten
Matthieu Cornette

Matthieu Cornette

Afgevaardigd bestuurder

Matthieu.Cornette@delen.be

  • Sales Support
  • Investment Office
  • Marketing & Communicatie
Katrin Eyckmans

Katrin Eyckmans

Afgevaardigd bestuurder

Katrin.Eyckmans@delen.be

  • Compliance + AML
  • Juridische dienst
  • Fiscale dienst
Bart Menten

Bart Menten

Afgevaardigd bestuurder

Bart.Menten@delen.be

  • Bank Van Breda
  • Hunting/Prospectie klanten
  • Kredieten
Michel Buysschaert

Michel Buysschaert

Afgevaardigd bestuurder

Michel.Buysschaert@delen.be

  • Aansturing zetels Vlaanderen & Nederland
  • Opvolging participatie Cadelam
  • Estate Planning en Delen Family Services
  • Mede opvolging JM Finn & Lux
 
 
Nederlands
Nederlands Français English