Roeselare

Kantoor Roeselare

ma-vr | 9u - 18u
Kwadestraat 151B/B51
8800 Roeselare
ma-vr | 9u - 18u
Hilde Teirlijnck Relatiebeheerder

+32 51 27 20 34

Hilde.Teirlijnck@delen.be

Inge Dewulf Relatiebeheerder

+32 51 27 20 53

Inge.Dewulf@delen.be

Jessie Vanslembrouck Relatiebeheerder

+32 51 27 20 58

Jessie.Vanslembrouck@delen.be

Jolien Danneels Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 31

Jolien.Danneels@delen.be

Karine Baert Assistent Estate Planning

+32 51 27 20 33

Karine.Baert@delen.be

Kurt Vankeirsbilck Relatiebeheerder

+32 51 27 20 52

Kurt.Vankeirsbilck@delen.be

Mathieu Blancke Relatiebeheerder

+32 51 27 20 51

Mathieu.Blancke@delen.be

Petra Coussement Relatiebeheerder

+32 51 27 20 50

Petra.Coussement@delen.be

Sara Adam Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 32

Sara.Adam@delen.be

Silke Scherpereel Relatiebeheerder

+32 51 27 20 35

Silke.Scherpereel@delen.be

Laura Depreeuw Estate Planner

+32 51 27 20 57

Laura.Depreeuw@delen.be

Valérie Colpaert Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 37

Valerie.Colpaert@delen.be

Koen Allewaert Relatiebeheerder

+32 51 27 20 36

Koen.Allewaert@delen.be

Julie Lambrecht Estate Planner

+32 5 126 86 40

Julie.Lambrecht@delen.be

 
 
Nederlands
Nederlands Français English