Contactpersonen

  • Alle
  • Antwerpen
  • Brussel
  • Gent
  • Hasselt
  • Westerlo
  • Knokke
  • Leuven
  • Luik
  • Namen
  • Roeselare
Antoine de Séjournet de Rameignies Relatiebeheerder

+32 2 663 64 14

antoine.de.sejournet@delen.be

Maak een afspraak
Arnaud van Doosselaere
Arnaud van Doosselaere Directielid

Arnaud.vanDoosselaere@delen.be

Maak een afspraak
Calina Saeys Assistent-relatiebeheer

+32 2 663 64 36

Calina.Saeys@delen.be

Maak een afspraak
Caroline Van der Veken Relatiebeheerder

+32 3 244 54 50

Caroline.VanderVeken@delen.be

Maak een afspraak
Caroline Laval
Caroline Laval Assistent-relatiebeheer

+32 2 510 09 94

Caroline.Laval@delen.be

Maak een afspraak
Corine Schnitzler Assistent-relatiebeheer

+32 4 232 28 28

Corine.Schnitzler@delen.be

Maak een afspraak
Elke Palmans Assistent-relatiebeheer

+32 11 71 10 22

Elke.Palmans@delen.be

Maak een afspraak
Els Hendrickx Assistent-relatiebeheer

+32 16 29 89 64

Els.Hendrickx@delen.be

Maak een afspraak
Emmanuel Portillo Gordillo Relatiebeheerder

+32 81 32 62 70

Emmanuel.PortilloGordillo@delen.be

Maak een afspraak
Esther Reijnders Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 48

Esther.Reijnders@delen.be

Maak een afspraak
Faty Ssamdi Assistent-relatiebeheer

+32 2 500 86 77

Faty.Ssamdi@delen.be

Maak een afspraak
Gaëlle Schonne Assistent-relatiebeheer

+32 2 663 64 67

Gaelle.Schonne@delen.be

Maak een afspraak
Hilde Van der Auwermeulen Relatiebeheerder

+32 3 244 54 91

Hilde.VanderAuwermeulen@delen.be

Maak een afspraak
Ilse Pollet Assistent-relatiebeheer

+32 11 71 10 15

Ilse.Pollet@delen.be

Maak een afspraak
Jolien Danneels Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 31

Jolien.Danneels@delen.be

Maak een afspraak
Judith Van Aken Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 60

Judith.VanAken@delen.be

Maak een afspraak
Karen Wynen Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 65

Karen.Wynen@delen.be

Maak een afspraak
Karine Baert Assistent Estate Planning

+32 51 27 20 33

Karine.Baert@delen.be

Maak een afspraak
Laura Spreutels Assistent-relatiebeheer

+32 81 32 62 72

Laura.Spreutels@delen.be

Maak een afspraak
Lucy De Roover Assistent-relatiebeheer

+32 50 23 05 85

Lucy.DeRoover@delen.be

Maak een afspraak
Lynn Verhaegen Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 54 57

Lynn.Verhaegen@delen.be

Maak een afspraak
Maarten Gielis Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 57 13

Maarten.Gielis@delen.be

Maak een afspraak
René Havaux
René Havaux Directielid

Rene.Havaux@delen.be

Maak een afspraak
Rodolphe de Limburg Stirum
Rodolphe de Limburg Stirum Relatiebeheerder

+32 2 500 86 76

Rodolphe.deLimburg@delen.be

Maak een afspraak
Sara Adam Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 32

Sara.Adam@delen.be

Maak een afspraak
Tessa Van Den Bergh Assistent Estate Planning

+32 3 244 54 72

Tessa.VanDenBergh@delen.be

Maak een afspraak
Valérie Colpaert Assistent-relatiebeheer

+32 51 27 20 37

Valerie.Colpaert@delen.be

Maak een afspraak
Veronique Vanderwegen Assistent-relatiebeheer

+32 3 244 55 33

Veronique.Vanderwegen@delen.be

Maak een afspraak
Véronique Vermeersch Assistent Estate Planning

+32 2 500 56 34

Veronique.Vermeersch@delen.be

Maak een afspraak
 
 
NL
NL FR EN