Hasselt

Office Hasselt

Thonissenlaan 11
3500 Hasselt
Mon-Fri | 9 AM-6 PM
Bart Loyens Asset Manager

+32 11 71 10 18

Bart.Loyens@delen.be

Filip Gielkens Asset Manager

+32 11 71 10 11

Filip.Gielkens@delen.be

Ilse Pollet Commercial Assistant

+32 11 71 10 15

Ilse.Pollet@delen.be

Ine Creemers Asset Manager

+32 11 71 10 21

Ine.Creemers@delen.be

Johnny Warson Asset Manager

+32 11 71 10 17

johnny.warson@delen.be

Koen Jans Asset Manager

+32 11 71 10 14

Koen.Jans@delen.be

Marjolein Vanbrabant Estate Planner

+32 11 71 10 16

Marjolein.Vanbrabant@delen.be

Filip Willekens Asset Manager

+32 11 71 10 23

Filip.Willekens@delen.be

Elke Palmans Commercial Assistant

+32 11 71 10 22

Elke.Palmans@delen.be

Bart Menten Executive Director

+32 11 71 10 12

Bart.Menten@delen.be

 
 
English
Nederlands Français English